webmail
Pavčina Lehota

Lyžovanie

Bežecké lyžovanie

Okolie Pavčinej Lehoty ponúka široké možnosti pre milovníkov bežeckého lyžovania. Kvalita bežeckých tratí je však závislá od dostatočného množstva prírodného snehu. Pri optimálnom počasí je na Liptove k dispozícii 18 trás rôznych obtiažnosti s dĺžkou viac ako 70 kilometrov. Pre priaznivcov bežeckého lyžovania je k dispozícii MAPA BEŽECKÝCH TRATÍ LIPTOVA. Pár fotografií, ktoré sme urobili na trati si môžete pozrieť aj vo FOTOGALÉRII - Bežkárska dráha pri Pavčinej Lehota

Viac

Jasná Chopok

JASNÁ pod Chopkom je v súčasnosti najväčšie slovenské lyžiarske stredisko. Rozprestiera sa v nadmorskej výške 900-2004 metrov nad morom. Pre svojich klientov ponúka 25 km zasnežovaných tratí.

Viac

SKI Žiarce – Pavčina Lehota

SKI ŽIARCE Pavčina Lehota je menším zimným strediskom nazývaným aj vstupná brána do JASNEJ. Pre návštevníkov ubytovaných priamo v obci Pavčina Lehota je v pešej vzdialenosti. Ponúka lyžo¬vačku na 3 zjaz¬dových tratiach o celkovej dĺžke 1 130 m. Večer je dostupné večerné lyžovanie s osvetlením a v stredisku sa nachádza aj lyžiarska škola a detský vlek.

Viac