webmail
Pavčina Lehota

Chata

Drevenica LEHOTA

Pavčina Lehota 104, 031 01

Typ: Chata
Web: www.drevenicalehota.webnode.sk
E-mail: drevenicalehota@zoznam.sk, cani@pavcina-lehota.sk
Tel: +421 908 383 456
Mobil: +421 905 420 361
Obec: Pavčina Lehota

Počet izieb: 3
Kapacita: 13
Cena: 8 - 13,- € / os / noc

Samostatný objekt, v ktorom sa nachádza na prízemí 1 štvorlôžková izba, WC a sprcha, spoločná kuchyňa (kompletne zariadená), spoločenská miestnosť s TV. Na poschodí sa nachádzajú 1 štvorlôžková a 1 päťlôžková izba, každá má svoje WC a sprchu. Parkovisko je v objekte, terasa s posedením a záhradným grilom.

Chata Ski Chopok

Chatová osada – Pavčiná Lehota č. 330, 013 01 Liptovský Mikuláš

Typ: Chata
Web: www.ubytovanie-jasna-chopok.sk
E-mail: skichopok@gmail.com
Mobil: +421 915 811 527
Obec: Pavčina Lehota

Počet izieb: 4
Kapacita: 11
Cena: 10 – 15 € osoba / noc

Novopostavená chata je umiestnená v tichom prostredí chatovej osady na začiatku Demänovskej doliny, v blízkosti najnavštevovanejšieho lyžiarskeho strediska Jasná Chopok. Chata je dvojpodlažná s veľkým balkónom, terasou a priestrannou lúkou. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu prepojená s jedálňou a spoločenskou miestnosťou s krbom, kúpeľňa s WC a sprchou. Komfortné ubytovanie pre 2 až 3 rodiny je v 3 samostatných spálňach umiestnených na poschodí. Tu sa tiež nachádza ďalšia kúpeľňa s umývadlom a vaňou a tiež samostatné WC. Parkovanie bezplatné, priamo pri chate. Vykurovanie ústredné – na plyn + krb. K dispozícii je miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. Pri chatke sa nachádza terasa s vonkajším posedením, s grilom a detským ihriskom. V blízkom okolí sa okrem lyžiarskeho strediska Jasná nachádza bobová dráha, Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová.

Chata Ski Jasná

Chatová osada – Pavčiná Lehota č. 320, 013 01 Liptovský Mikuláš

Typ: Chata
Web: www.ubytovanie-jasna-chopok.sk
E-mail: skichopok@gmail.com
Mobil: +421 915 811 527
Obec: Pavčina Lehota

Počet izieb: 5
Kapacita: 11
Cena: 10 – 15 € osoba / noc

Útulná chata je umiestnená v lesnom prostredí chatovej osady na začiatku Demänovskej Doliny, v blízkosti najnavštevovanejšieho lyžiarskeho strediska Jasná Chopok. Dvojpodlažná chata s veľkým balkónom je určená pre max. 11 osôb. K dispozícii sú 4 spálne. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne a jedno WC. Na vyvýšenom prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa prepojená s jedálňou a spoločenskou miestnosťou s krbom, malým balkónom a výhľadom na potok, kúpeľňa s WC a sprchou. Ďalšie dve spálne sú umiestnené na prízemí. Parkovanie bezplatné, priamo pri chate. Vykurovanie ústredné – na plyn + krb. K dispozícii je miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov. Pri chatke sa nachádza vonkajšie posedenie, s grilom a detským ihriskom. V blízkom okolí sa okrem lyžiarskeho strediska Jasná nachádza bobová dráha, Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová.

Nenašli ste to pravé ubytovanie? Skúste iný typ ubytovania v Pavčinej Lehote a okolí...
Hotel | Penzión | Apartmán | Privát | Štúdia