webmail
Pavčina Lehota

Hotel

Hotel Bystrina ***

Demänovská dolina, 031 01

Typ: Hotel
Web: www.ubytovanievjasnej.sk
E-mail: hotelbystrina@hotelbystrina.sk
Tel: 044-554 81 63
Mobil: 0903 533 971
Obec: Pavčina Lehota

Počet izieb: 18i + 2ap.
Kapacita: 63
Cena: 33,00 € / os / noc + pobyt na viac nocí so zľavou .

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Bystrina s novovybudovaným wellness centrom, nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. Svojou ideálnou polohou predurčuje k pestrému vyžitiu počas zimných i letných mesiacov a je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky ale aj pre skupiny či jednotlivcov, pobyty zamerané na športové aktivity, firemné akcie, oslavy, posedenia, svadobné hostiny.

Hotel Bystrina*** ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách, trojlôžkových izbách, imobilnej izbe a 2 balkónových apartmánoch s celkovou kapacitou 63 lôžok. Dvojlôžkové izby majú balkón.

Izby sú vybavené toaletou so sprchovým kútom, televízorom, telefónom, bezplatným bezdrôtovým pripojením na internet.

Apartmány pozostávajú z dvoch poschodí, sú vybavené predsieňou, obývacou izbou, balkónom, samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou a dvoma spálňami.

Hosťom je v priestoroch hotela k dispozícii detský kútik, spoločenská miestnosť, wellness centrum, mini posilňovňa, masáže, wifi zdarma, herne, požičiavanie spoločenských hier a poskytovanie informácií o možnostiach túr. V areáli hotela je bezplatné parkovisko, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia, autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

 

Hotel Poľovník ***

Demänovská dolina, 031 01

Typ: Hotel
Web: www.ubytovanievjasnej.sk
E-mail: hotelpolovnik@hotelpolovnik.sk
Tel: 044-554 81 63
Mobil: 0903 533 971
Obec: Pavčina Lehota

Počet izieb: 11i + 1ap.
Kapacita: 24 lôžok
Cena: 33 € / os / noc + pobyt na viac nocí so zľavou

Príďte si vychutnať čaro hôr a prežite príjemné chvíle oddychu a aktívneho odpočinku v trojhviezdičkovom hoteli Poľovník nachádzajúceho sa v tichom prostredí uprostred prírody na začiatku Demänovskej doliny. Hotel je ideálnym miestom nielen pre rodinné dovolenky, romantické pobyty ale aj akcie rôzneho druhu - firemné akcie, školenia, rodinné oslavy, svadobné hostiny.

Hotel Poľovník*** ponúka ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v dvojlôžkovom apartmáne.

Izby sú vybavené sprchovým kútom alebo vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou a bezplatným pripojením na internet. Päť izieb má balkón.

Apartmán je vybavený samostatnou kúpeľňou s vaňou, fénom, toaletou, telefónom, televízorom, chladničkou, balkónom, priestrannou obývacou izbou a bezplatným pripojením na internet.

Hosťom je v priestore hotela k dispozícii bezplatné wifi pripojenie, detský kútik, spoločenská miestnosť, možnosť masáží, lyžiareň, požičiavanie spoločenských hier, poskytovanie informácií o možnostiach túr.

V areáli hotela je bezplatné uzamykateľné parkovisko strážené kamerovým systémom, welness, masáže, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia Koliba Bystrina a autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

Nenašli ste to pravé ubytovanie? Skúste iný typ ubytovania v Pavčinej Lehote a okolí...
Penzión | Apartmán | Privát | Chata | Štúdia